Prosinec 2009

JEDU NA TŘI DNY PRYČ !!!!!!!!

29. prosince 2009 v 15:44 | M!Ss °M!S!SeK° |  moje kecy xD
Ahoj, takže jedu na tři dny pryč, takže tu nebudu, nebudu obíhat SB a ani nebude nic přednastavenýho...Jedu na hory a nemám vůbec čas. Balíme se na hory, musím jít vyvenčit Amy, dat najest kočce, a jít na aboutsims-3...Asi to nestihnu, ale snad jo...Vrátím se až 1.1.2010 :D Takže vám nestihnu popřát ani nový rok :( Njn...Je mi to líto...Tak vám ho popřeju ted : Štastný nový rok 2010 !!! :D Jo a ještě k desu - Tedka sem ho už nestihla, takže bude až na novej rok...Snad...Potom už to nemá cenu dělat, tak by byl normální, ale doufám že ho stihnu udělat...Takže pááá a mějte se tu kwásně :)

P.S. : Vracím se v pátek, a potom už začnu dělat nový díl Šedé myši (ještě ho nemám udělanej) a ten bude MOŽNÁ ještě tady...Podle toho jak stihnu dodělat ten new blog...Moc nestíhám, tak neim..Ale jenom fakt možná...Nejspíš totiž bude už na www.aboutsims-3.blog.cz


Asi bude new des...

28. prosince 2009 v 10:09 | M!Ss °M!S!SeK° |  moje kecy xD
Alohá, no přejdu rovnou k věci xD Vánoce už sou za námi, a tak asi udělám new des...Nějakej ve smyslu Happy New Year :D Bude s Lady GaGa...Jinak oběhnu SBénQa a něco přidám, a valim na www.aboutsims.blog.cz ....Sice tam chodim ted každej den, ae vůbec to není dodělaný :D Tak to pudu dodělat...:D Zatím páá


Lady GaGa - Old photos

27. prosince 2009 v 12:03 | M!Ss °M!S!SeK° |  Lady GaGa - Photky
Album "The Fame" je 2. nejprodávanější na světě !!!

27. prosince 2009 v 11:39 | M!Ss °M!S!SeK° |  L.G. - O Hudbě
Debutové album Lady GaGa-"The Fame" je 2.nejprodávanější album světa za rok 2009!!!Tento rok se ho prodalo 5,8 milionů kopií (8 milionů celkově)...Lady předběhla jen hvězda Brit Talentu-Susan Boyle,která prodala 6, milionů kopií svého alba "I Dreamed A Dream"...2.místo je skvělé!..Dneska je to už 3.velký úspěch Lady G.!!!..Gratuluju Lady!!
1) Susan Boyle - I Dreamed A Dream (6,2 million copies)
2) Lady GaGa - The Fame (5,8 million copies)
3) Black Eyed Peas - The E.N.D. (4,6 million copies)
4) Taylor Swift - Fearless (4,2 million copies)
5) Michael Jackson - Thriller (4,0 million copies)
6) Michael Jackson - Number Ones (3,6 million copies)
7) U2 - No Line On The Horizon (3,5 million copies)
8) Kings Of Leon - Only By The Night (3,5 million copies
9) Michael Buble - Crazy Love (3,3 million copies)
10) Beyonce - I Am… Sasha Fierce (3,2 million copies)

Dneska...no neim :D

26. prosince 2009 v 17:43 | M!Ss °M!S!SeK° |  moje kecy xD
Hooj, dneska sem tu nebyla, byla sem u dědy, potom u bábi, si vyzvedávat dárky, takže sem neměla čas tak sry...Potom sem šla ještě k sestřenici...Asi oběhnu SB, a něco přidám...Ale neim, jestli dneska budu obíhat, chcu dodělat ještě ten blog...Vůbec mi na to nezbývá čas, tak tady možná dneska ani nebudu....Jinak zítra asi POSLEDNÍ DÍL Šedé myši na tomto blogu !!!!!!!!! Potom se přesouvá na www.aboutsims-3.blog.cz ....Ale to už sem sem psala xD Tak páčQo :-)

Takže dojmy z dárků.....xD

25. prosince 2009 v 18:37 | M!Ss °M!S!SeK° |  moje kecy xD
Ahuj, takže sem si tak četla komenty a je většinou : Cos dostala? Jak sis je užila? a tak...Takže vám sem napíšu celý průběh....Vánoce byli fakt super, neměli žádnou chybu...Tento rok sme si byli dárky rozbalovat až nějak kolem osmé, normálně chodíme aspon o hodinu dřív...Dostala sem fakt hafec dárků, oblečení atd. Největší radost byla asi z CD Lady GaGa : The Fame Monster. Na to sem se fakt těšila, a je super :) Potom z TS3 : Cestovní horečky, ta je taky upe skvělá :) Mám radost :D Potom sem - fakt nekecám - uplně nečekaně dostala skate :D No, zkoušela sem to, a není to tak lehký, jak se zdá :D Ale časem to pude...:D Potom sem dostala ještě CD Hannah Montana - Je to takový karakoe CD, je tam mysim 8 písniček a vlastně na jedné časti se zpívá a na druhé je jenom melodie...Takže je tam těch písniček vlastně 16 :D Těžko se to vysvětluje....Potom rajtky a bičít, tak to se taky těším, až to využiju :D Nooo, potom sem dostala žehličku na vlasy..Taky užtitečná věc :D Přála sem si ju aji minulej rok, jenže sem ju nedostala :( Až tento xD Potom už napíšu jenom tak stručně : Obal na CD, utěrku, oblečení, knížku, tapety, boty....A hlavně...Ještě bych zapoměla na jeden důůležitej dárek : Avril Lavigne : Black Star :) Kwáásně voní :) A má fakt kwásnej "obal" :D Potom sem dostala ještě asi dvě vonavky a tři deodoranty...Několik šamponů, a sprcháču.....A potom pamětovku na 4G :D To si mysim taky využiju...Jinak už mě tak nic nenapadá :D Ae těším se až budeme lepit ty tapety...To jako nejdou tapety, ae takový nálepky :D Taky se to blbě vysvětluje...Možná někdo ví...:D Já mám takovou kočku a "rozcestník" s cedulami N.Y. Las Vegas, My room atd. :D Abych pravdu řekla, tak sem toho včera moc nestihla na tom druhým blogu....:D Takže to dodělám dneska :) Takže asi jenom něco přídám a hotovo...SB už sem oběhla :D Jo a ještě jedno důležité oznámení :

OZNÁMENÍ : Tento díl (9.díl) komixu Šedá myš, bude poslední na tomto blogu !!!! Přesune se na www.aboutsims-3.blog.cz i tam ale bude bývat každou neděli...Budu sem dávat vždycky odkaz...Nevím jestli je to poslední, ale je to jeden z posledních....Ale nejspíš poslední...

MERRY CHRISTMAS :)

24. prosince 2009 v 15:20 | M!Ss °M!S!SeK° |  moje kecy xD
Ahuuj, dneska tu asi už moc nebudu, sou Vánoce, takže budem dělat kapra, cukroví, stromek atd. Ještě bych chtěla upravit nějaký věci na www.aboutsims-3.blog.cz ještě není vůbec dodělanej :D...Chtěla bych to dneska ještě stihnout, takže neim jestli tady budu...Nejspíš ale ne....Některý blogy dělají vánoční programy, ale já sem spíš opak :D Na Vánoce napíšu jeden článek a je to.....No tento rok jsem přidala ještě něco s Lady GaGa a tento...:D Takže vám všem přeju mooc hezký Vánoce, hodně dárků a....dobrýho kapra :D Těším se na ty Vánoční filmy :D Asi se budu koukat na polární express :) Ten je good....Nový rok vám potom popřeji dodatečně xD Užíjte si Vánoce :-) A ještě jsem udělala všem mým SB dáreček :-) Tak doufám, že se líbí :D Možná sem ještě něco přidám, ale neim co...Jestli něco budu mít chut přidat, tak sem dojdu, ale myslím, že už nebude čas....Půjdu si umýt hlavu, udělat něco s vlasama a převlíct se...Ae to až tak ve 4...Ted du na ten druhej blog :D Jo a koukla jsem se všem SB na blog, ae většině sem nepsala komenty...Jenom jsem se podívala co tam dávájí na Štědrej den xD Tak pááá....:-) Merry X-mas !!!!!!!! :)Lady GaGa wishes Merry Christmas !!!

24. prosince 2009 v 14:24 | M!Ss °M!S!SeK° |  Lady GaGa - OThER
Lady GaGa napsala na svůj twitter přání k Vánocům!
"Veselé Vánoce! Miluju Vás+miluju dělat hudbu navždy,nikdy se nevzdávejte svého snu.Děkuji Vám že se nezvdáváte ani vy mě.Jedno setkání s Johhnie Walkerem."

Dvě staré photky L.G.

24. prosince 2009 v 14:22 | M!Ss °M!S!SeK° |  Lady GaGa - Photky


Lady GaGa prodala 8 milionů alb The Fame!!!!!!

24. prosince 2009 v 14:20 | M!Ss °M!S!SeK° |  Lady GaGa - OThER
Lady GaGa napsala dnes asi v 9:00 na twitter,že jí dnes na Štědrý den oznámili,že prodala 8 milionů kopií svého debutu The Fame!!!!!!...Moc gratuluju!..Myslím,že lepší dárek Lady dostat ani nemohla!:-)...Merry X-Mas!
"Dnes na Vánoce mi řekli,že je to rok co bylo vydáno album The Fame a že se ho prodalo 8 milionů kopií!Miluju Vás Monstra!!!!!!!"

Lady GaGa je nominovaná na Z100 Awards!!

24. prosince 2009 v 14:18 | M!Ss °M!S!SeK° |  L.G. - Nominace na ceny
Lady GaGa je letos nominovaná na ceny rádia Z100 Awards!!..Jsou to kategorie:Album roku a Nejlepší nový umělec!

Hlasujte ZDE!

!HLASOVAT!Lady GaGa - Bad Romance in L.A.

24. prosince 2009 v 14:14 | M!Ss °M!S!SeK° |  Lady GaGa - Videa

Lady GaGa - Live in Los Angeles !!!

24. prosince 2009 v 14:11 | M!Ss °M!S!SeK° |  Lady GaGa - Akce
Lady GaGa včera 23.12.2009 vystoupila už potřetí v Los Angeles!A vypadala opět nádherně!..Byl to už její 17.koncert z jejího 2.turné Monster Ball ,zatím jí ještě zbývá 47 koncertů!..Další koncerty(hlavně ty evropské) prý budou zveřejněny na začátku příštího roku!...Další koncert má Lady GaGa až 27.12.2009 v New Orleans!

Další fotky v celém článku!!

Kopíruj jen se zdrojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dneska asi na chvilec :D

22. prosince 2009 v 15:01 | M!Ss °M!S!SeK° |  moje kecy xD
Hoj, dneska neim jak to budu stíhat, ptž rozjíždíme s kámoškou new blog o the sims 3. Ještě není dodělanej vůbec tak vám sem za tím nedám adresu :D Ale počítám s tím, že do vánoc bude plně zprovozněn xD No, vlastně by měl být už dneska...Jenom udělám rubriky, menu, přidám nějaký články, Toplist, a spravím des. Potom vám sem dám adresu....:D Jo a ještě jedna velká změna : Komix Šedá myš už nebude bývat tady !!! Bude se přesouvat na ten náš blog...Dám vám sem na něho ae vždycky odkaz, a odkaz na rubriku s komixem bude v horním menu boxu...Bude tam víc komixů...Zatím dva, ale počítám do budoucna tak 5 :D Snad...No tak to je asi všechno...Já vám sem tu adresu teda dám, ale ještě tam fakt nic není, tak vás upozornuju :D Kdyžtak se kukněte večer nebo zítra :-)

WWW.ABOUTSIMS-3.BLOG.CZ


Zpátkýý :-)

21. prosince 2009 v 18:28 | M!Ss °M!S!SeK° |  moje kecy xD
Ahuuj, tak už jsem se vrátila z lyžáku...Byl fakt super :-) Nece se mi to moc rozebírat, ale fakt dobře sme si zalyžovali a řekla bych že jsme tam měli i dobrou partu až na ...... No to je jedno... Já asi oběhnu SB...Jo a ještě jedno...Díky za tu návštěvnost..Na to, že jsem tu celý týden nebyla mám dcl dobrou...O dost lepší, než jsem čekala, tak dík :-)

Amy - Photky před Vánoci :-)

20. prosince 2009 v 16:00 | M!Ss °M!S!SeK° |  ...Me...
Ahuj, takže jsem si tak hrála a fotila jsem si Amynku :-) Jsou to dcl hezu photky, podle těch, co jsem vám tu dávala naposledy je už velká :-) Fotky jsou focené na mobil, takže docela nekvalitní :D No, koukněte se sami :


Vánoce v jizých jazycích

20. prosince 2009 v 16:00 | M!Ss °M!S!SeK° |  °°OsTaTnÍ vĚciČKy°°
Anglicky: Christmas
Arabsky: id al-milad
Dánsky: jul
Esperanto: Kristnasko
Finsky: joulu
Francouzsky: Noel
Hebrejsky: chagamolad hanotsri
Holandsky: Kerstmis
Chorvatsky: Bozic
Indonésky: Hari Natal
Italsky: Natale
Japonsky: kurisumasu [krismas]
Maďarsky: karácsony
Německy: Weihnachten
Norsky: jul
Polsky: Boze Narodzenie
Portugalsky: natal
Rumunsky: Graciun
Rusky: raždestvó
Řecky: Christouyenna
Španělsky: Navidad
Švédsky: jul
Turecky: Noel