Rok se s rokem sešel.

9. května 2011 v 17:07 | GeGe.
Ahoj. Už je to dloooouho, co jsem byla na tomto blogu. Vlastně za pár dní to bude rok. Rok, co sem ho opustila. Chtěla jsem sem napsat, až to bude rok přesně na den, ale do té doby by mi ho už smazali, tak sem se sem rozhodla zajít teď, protože pokud se sem nepřihlásím do určitého data, které má být někdy v hodně blízké budoucnosti, tak ho smažou. No a když už jsem teda tady, no a když už to bude skoro rok, řekla jsem si, že sem napíšu článek. I přes to, že už sem nikdo nechodí.

Od té doby se toho hodně událo. V červenci jsem si potom založila nový blog, který provozuji do teď a zatím nemám v plánu s ním skončit [adresa pod článkem]. Žije se mi vcelku dobře. Už jsem v osmičce a začínám tak trochu přemýšlet o svém životě. Přece jenom, kdybych se na poslední chvíli rozhodla jít jinam než na gympl, tak už bych se měla začít rozmýšlet, jakou školu zvolit. Sice je to málo pravděpodobné, ale i to se může stát. Furt tady melu jenom o škole, změnila jsem se samozřejmě i v chování. Před rokem jsem byla úplně jiná. Možná kdybych se setkala s mým tehdejším já, moc bysme si nerozuměli. Teď mi totiž příjde, že jsem byla povrchní a namyšlená a tak vůbec. Teď už taková rozhodně nejsem. Jsem prostě normální holka s normálními zájmy. Samozřejmě, že nejsem tuctovka ;) Každý jsme jiný, i já jsem, jenom nejsem prostě taková kráva, jakou jsem byla před rokem. :D Jedno se u mě ale nezměnilo - pořád je můj největší vzor Lady GaGa. A pořád bude. ;) A taky jsem si změnila přezdívku :D Vymyslela ju moje kámoška na lyžáku někdy v zimě 2009. Ale 'začala jsem si tak říkat' až na novém blogu.

Nevím, co bych už napsala. Je to rok, bože. Ten čas ták letí. Jsou tu navždy uložené moje vzpomínky, a doufám, že se tento blog hned tak mazat nebude. Už je to jenom pro mou soukromou potřebu, pro ohlídnutí za starými časy ;) Mějte se. Možná zase za rok. ;))

---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama