Lady GaGa - OThER

Lady GaGa dnes slaví své 24. narozeniny !!!

28. března 2010 v 13:10 | M!Ss °M!S!SeK°
Málem jsem zapoměla na velice důležité datum, a to, že Lady GaGa dnes slaví narozeniny !!! Je jí už 24 let, a tímto bych jí chtěla popřát všechno nejlepší !!!! A doufám, že bude stále překvapovat nádhernou hudbou a extravagantními kostými :))) Vše nejlepší !!!! :)

The Doggie GaGa Project

23. března 2010 v 19:26 | M!Ss °M!S!SeK°
Jeden "psí" fotograf ze San Francisca nafotil psy,kteří mají na sobě věci v GaGa stylu!

Spolu s The Impossible Project (TIP) vytvořil Jesse Friedin "GaGa" projekt-"The Doggie Gaga Project",kde předvádí Bostonského teriéra,mexického bezsrstého,Shiba Inu a 2 Pit Bully v různých maskách Lady GaGa.

Friedin oblékl psy do 5 nejznámějších kostýmů slavné zpěvačky a vyfotil je foťákem Polaroid!

Lady GaGa ve filmu ???

19. března 2010 v 16:51 | M!Ss °M!S!SeK°
"Umo Thurman dej si pozor na Lady GaGa",píšou americké stránky.Podle informací se nedávno Lady GaGa setkala s režisérem Quentinem Tarantinem a přemýšlí prý o spolupráci ve filmu.
Předpokládá se že si Quentin pozve Lady GaGa na casting k nějakému novému filmu.Sama Lady přiznala,že by si v nějakém filmu ráda zahrála.
"Quentin je velkým fanouškem Lady GaGa.Má ji rád jako osobnost.Chtěl by ji obsadit do filmu jako vraha.",řekl jeden Quentinův blízký přítel.Také dodal:"Film by byl dalším obrovským počinem Lady GaGa,Quentin říká,že by byla skvělá herečka díky své přirozenosti."

Potom co Lady GaGa předvedla ve videu "Telephone" si myslím,že by z ní byl skvělý "filmový" vrah...

Heather Cassils: Vězeňská holka Lady GaGa!

19. března 2010 v 16:47 | M!Ss °M!S!SeK°
Magazín OUT vyzpovídal herečku Heather Cassils ,která si zahrála v nejnovějším videu Lady GaGa-"Telephone".Ve videu hrála její "přítelkyni" se kterou se Lady v klipu líbala.V rozhovoru Heather vyprávěla jak se jí s Lady spolupracovalo.

O spolupráci s Lady GaGa:

"Dřív jsem nebyla nějakou masivní fanynkou Lady GaGa.Pak jsem ale změnila názor.Do klipu jsem se dostala tak,že mi Lady GaGa zavolala a řekla,jestli bych nechtěla hrát její holku ve vězení v jejím novém videu.Řekla:"OK budeš mojí vězeňskou holkou a budeš se mě nepatřičně dotýkat. Lady byla na place velmi profesionální a velmi vtipná.Když jsme se políbili,přes celý dvůr zařvala:"Myslím,že jsi mě oplodnila." a pak jsme se všichni dlouho smáli.Je to velmi originální a uzemněná osoba."

Jaký byl tvůj polibek s Lady GaGa?

"Abych pravdu řekla,proběhlo to tak rychle,že to mám celé rozmazané.Obě jsme vdechovaly cigaretový kouř.Blížily jsme se k sobě jako šelmy a pak šla Lady hned na to.Strčila mi jazyk do úst.Bylo to velmi dobré."

Lady GaGa navštíví i Belgii !!!

9. března 2010 v 18:51 | M!Ss °M!S!SeK°
Lady GaGa pro velký zájem přidala 1 koncert v Belgii!...Takže v belgických Antverpách bude vystupovat 17.5. a v úterý 18.5.2010!Prodej vstupenek bude zahájen 12.března! Snad někdy navštíví i Česko :))

Lady GaGa - Scany z Německého FHM

7. března 2010 v 19:41 | M!Ss °M!S!SeK°


12 000 míst na koncert L.G. vyprodáno za pouhých 40 min. !!!

7. března 2010 v 19:36 | M!Ss °M!S!SeK°
Jen co před 5 dny Lady GaGa zveřejnila data svých evropských koncertů,už jsou některé beznadějně vyprodané!..Například v belgických Antverpách byl o koncert Lady GaGa takový zájem,že 12 000 míst se vyprodalo za pouhých 40 minut! Kvůli velkému zájmu se plánuje další koncert v Belgii!...Kdo se na Monster Ball nedostane bude mít pravděpodobně možnost shlédnout koncert na DVD,které Lady chystá vydat!

Kostým Lady GaGa z Monster Ball na pomoc Haiti!!!

10. února 2010 v 20:56 | M!Ss °M!S!SeK°
Lady GaGa dala do aukce svůj koncertní kostěný kostým.Dokonce se na něj i podepsala - peníze z aukce budou věnovány na Haiti!..Pokud byste si ho v tuto chvíli chtěli pořídit,museli byste přihodit více jak 5 250 dolarů!
Valentýnský balíček !!!

10. února 2010 v 20:51 | M!Ss °M!S!SeK°
Lady GaGa nabízí na Valentýna speciální balíček s tričkem a sluchátky Monster Heartbeats za 100$!..koupit si ho můžete na jejích oficiálních stránkách!..Tady je fotka :

Lady GaGa - Behind The Fame ( 1. st Biography!!!)

6. února 2010 v 17:41 | M!Ss °M!S!SeK°
2.března 2010 vychází první biografie zpěvačky Lady GaGa !..Napsala ji Emily Herbert a bude stát 14,95 dolarů.Vychází u nakladatelství Overlook Press.(ISBN: 978-1-59020-423-8
www.overlookpress.com).Kniha má 288 stran a z toho bude prý 32 stran věnováno fotkám !!!

Tady je popis knihy:

"Pod nadrozměrnými blond vlasy a neuvěřitelným stylem se skrývá dívka z Upper East Side z New Yorku.Žákyně Tisch střední školy,#1 hitmaker,vyvrhel,dcera a přítelkyně.V této knize vám Emily Herbert představí život 23leté američanky,která se z go-go tanečnice stala popovou hvězdou první třídy.Jejími největšími zastánci jsou Alexander McQueen,Beyoncé a Ellen DeGeneres."Behind The Fame" je velmi intimní pohled do hudby,módy,umění a života první dámy popu."

Lady GaGa je osamělá....

4. února 2010 v 16:15 | M!Ss °M!S!SeK°
Lady GaGa se nedávno v jednom rozhovoru přiznala,že se cítí být sama a že už by konečně chtěla najít nějakého muže.

Jeden její blízký řekl:"Víte,když skončí její show,je to prostě Stefani a to není moc dobré.Právě teď není nikdo v jejím srdci.Je hrozně osamělá.Navenek působí sebejistě ale uvnitř je nešťastná."

Vloni v létě se pry natáčení videa LoveGame zamilovala do Speedyho.Dokonce jí ho i rodiče "schválili",ale pár se rozpadl po 4 měsících.

"Nakonec se někdo našel na dotyky",řekl zdroj o Speedym.Dodal:"Ona se bojí odhalit svoji pravou osobnost,od loňského roku se stala strojem na práci."

Ke$ha,Lady GaGa,Katy Perry a Paris Hilton ve společném songu???

4. února 2010 v 16:13 | M!Ss °M!S!SeK°
Určitě znáte song/hit z 80.let "Girls Just Wanna Have Fun" ,který kdysi nazpívala zpěvačka Cyndi Lauper.Této zpěvačce prorokovali velkou hudební budocnost,která přesáhne slávu Madonny..No jak vidíte,nestalo se tak...Tento song přezpívalo už mnoho umělců od skupiny Aloha From Hell až po Miley Cyrus,která cover songu umístila na své album Breakout.
Zpěvačka a aktuální hvězda USA ,Ke$ha přišla s bláznivým nápadem nazpívat tento song znovu a to se sestavou :Ke$ha,Lady GaGa,Katy Perry a Paris Hilton!!!
"Pojďme všichni do toho!Jdeme zopakovat "Girls Just Wanna Have Fun"!!!",řekla Ke$ha Hollywoodlife.com.Také řekla,že chce aby do tohoto projektu šly držitelka Grammy-Lady GaGa,Paris Hilton a nová popová princezna Katy Perry!

Ke$ha rozhodně nikoho nemusí dlouho přemlouvat!..S Katy Perry totiž točila klip "I Kissed a Girl",s Paris je bývalá spolužačka a s Lady GaGa je často srovnávána a věří,že by byly skvělé kamarádky."Nikdy jsem se Lady GaGa nesetkala,ale respektuju ji!"

Lady GaGa in Billbord Charts

4. února 2010 v 16:11 | M!Ss °M!S!SeK°
Lady GaGa je se singlem "Bad Romance" tento týden v americkém žebříčku Billboard Hot 100 na 3.místě!..Minulý týden byla na místě 2.,ale tento týden ji "předběhla" Taylor Swift se songem "Today Was A Fairytale".Žebříčku vládne opět Ke$ha s hitem "Tik Tok".

V album chart "Billboard 200" je Lady GaGa se svým debutem "The Fame" na 3.místě!!!!..To je opravdu velký úspěch,protože toto album vyšlo už před 2 lety!!!..Album/EP "The Fame Monster" je na 11.místě.Tomuto žebříčku "vládne" kompilační album "Hope For Haiti Now".

V Billboard Digital Songs je "Bad Romance" na 6.místě a v Billboard Radio Songs je na 2.místě stejně jako v Billboard Pop Songs!...

...V ČR je album Lady GaGa "The Fame Monster" stejně jako minulý týden 3.nejprodávanější album v ČR (IFPI)!

Lady GaGa plánuje koupit piano z Grammy !!!!

4. února 2010 v 16:08 | M!Ss °M!S!SeK°
Lady GaGa plánuje koupit piano,na které hrála na Grammy Awards s Eltonem Johnem medley ze songů "Speechless" a "Your Song"!Lady ho prý moc chce,protože ho navrhl její kamarád Terence Koh.Piano stojí 480,000$!

zdroj uvedl:"Umění Terence obashuje prvky,které se moc Lady GaGa líbí.Je to sex,punk a gay kultura.Černé piano s rukama je opravdu nádherné a tak není divu,že si ho chce koupit,když na něj odehrála nejlepší vystoupení své kariéry."

Začátkem týdne řekla Lady GaGa v rozhovoru,že byl její sen zpívat s Eltonem a že si dojetím rozmazala celý makeup.

I když je to prý hodně peněž (v přepočtu něco kolem 8 milonů Kč),je prý schopna to dát dohromady.Nedávno zaplatila jednomu DJ v londýmském klubu za hodinu 48 000$ a v lednu věnovala 500 000 $ obětem zemětřesení na Haiti.

2 New “Fame” Comic Covers Released!

4. února 2010 v 16:06 | M!Ss °M!S!SeK°
Minulý měsíc nabídlo MTV náhled na neautorizovaný,komiksový životopis Lady GaGa-"Fame".Ten první obal prý vyvolal pobouření a tak je MTV zpět a hned se 2 novými obaly knihy!Kniha prý vyjde později v tomto roce u vydavatelství Bluewater Productions..Komiksový životopis,nebo spíš jeho "ochutnávka" by měla být k dostání už v květnu na Free Comic Book Day.

Tady jsou covery knihy:Lady GaGa - Song for Haiti

2. února 2010 v 20:43 | M!Ss °M!S!SeK°
V pondělí v noci nahrávalo 100 zpěváků song "We Are The World" a Lady GaGa byla mezi nimi.Písničku produkoval Quincy Jones,který spolupracoval na albu Michaela Jacksona-Thriller.Producent Lady GaGa - Red One se na songu také podílí.

Tady je seznam umělců,kteří měli song nazpívat:

Lady Gaga, Eminem, Jay-Z, Lil Wayne, Justin Timberlake, Jonas Brothers, Justin Bieber, Kanye West, Snoop Dogg, Jennifer Hudson, Bono, Akon, Snoop Dogg, Jamie Foxx, Pink, LL Cool J, Carlos Santana, Sugarland, Barbara Streisand, Robin Thicke, Reba, Brandy, T-Pain, Zac Brown Band, Celine Dion, Jason Mraz, Fergie, Will I. Am, Wyclef, Enrique Iglesias, Josh Grobin, Harry Connick Jr., Orianthi, Natalie Cole, Diana Ross, Billy Joel, Paul Simon, Stevie Wonder, Beach Boy Brian Wilson, herec Jeff Bridges, Tony Bennett, Julianne Hough, Brandy, Rob Thomas, Natalie Cole, India Arie, Bebe Winans, Tyrese, Raphael Saadiq, Keri Hilson , Pink, Miley Cyrus, Katharine McPhee, Usher, The Fray, Nicole Richie, Harry Connick Jr., Adam Levine, Earth Wind & Fire, Nicole Scherzinger, Julianne Hough, Mya, Anthony Hamilton, Gladys Knight, Joel Madden, Benji Madden, Musiq Soulchild, Randy Jackson, Kid Cudi, Trey Songs, Drake, Faith Evans, a v neposlední řadě Bizzy BONE

Lady GaGa už na Haiti věnovala 500 000 dolarů (9 milionů Kč).


Kopíruj jen se zdrojem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lady GaGa and Cindy Lauper to Appear on “Today Show” !

2. února 2010 v 20:38 | M!Ss °M!S!SeK°
Lady GaGa a ikona 80.let Cindy Lauper se objeví v Today Show ve středu 10.února 2010!..Budou podporovat nadaci,která bojuje proti AIDS- "MAC AIDS" .Tato nadace od roku 1994 vybrala přes 150 milonu dolarů.Tyto 2 zpěvačky jsou tváří jejich kosmetické značky Viva Glam "From Our Lips".

Každá zpěvačka představí svůj nový odstín rtěnky "Viva Glam Gaga" a Viva Glam Cyndi
Předchozími tvářemi značky byly Fergie, Pamela Anderson, Christina Aquilera, Missy Elliot a Chole Sevigny

Giorgio Armani dresses Lady GaGa

2. února 2010 v 20:36 | M!Ss °M!S!SeK°
Na cenách Grammy Awards vystřídala Lady GaGa 4 modely!..všechny pocházejí z dílny slavného návrháře Giorgio Armani !

Tento návrhář řekl o Lady GaGa toto:"Ona je moderní jev.Její hudba je jako soundtrack naší doby.Bylo mi potěšením navrhnout šaty speciálně jen pro ni!"

Lady GaGa přijela ve fialových šatech,které byly prý inspirované sluneční soustavou,pak při vystoupení měla na sobě zelený outfit s vycpanými rameny a nakonec na sebe natáhla stříbrné šaty,které doplňoval třpytivý klobouk.

Elle.uk jí prý dají v "módní policii" plnou známku za snahu!

Fanoušci Lady GaGa přispěli 500,000 dolarů na Haiti!!!!

27. ledna 2010 v 19:00 | M!Ss °M!S!SeK°
Lady GaGa chce poděkovat všem fanouškům po celém světě,poté co jí pomohli nasbírat více než 500 000 dolarů pro zemětřesením postižené Haiti....V přepočtu na čeké koruny to je 9 277 500 Kč!...Tolik pěněz se nasbíralo jen za jeden jediný den !!!!

Zpěvačka vyzvala své fanoušky aby pomohli přispět Haiti.Den 24.ledna 2010 vyhlásila jako den "GaGa pomáhá Haiti" což znamenalo,že všechny peníze,které získala z prodeje alb koncertů a dalšího oficiálního zboží,které se prodává na jejích stránkách.

Lady GaGa zakončila svou USA část turné Monster Ball včera,v úterý 26.1.2010 v Purdue University.GaGa řekla fanouškům:

"Na "GaGa Den Pro Haiti" se za posledních 24 hodin bez jakéhokoliv marketingového plánování vytěžilo po celém světě přes půl milionu dolarů!Vím,že z toho někdo spadl ze židle-kdo prodává všechny mé věci z merchandise-nemohli uvěřit!Pojďmě si teď zazpívat pro Haiti."

Bad Romance v Zoufalých manželkách !!!

27. ledna 2010 v 18:46 | M!Ss °M!S!SeK°
Bad Romance, song Lady GaGa se objevil v Austalské reklamě na šestou sérii Zoufalých manželek, nebo-li Desperate Housewives.

 
 

Reklama